Katalog Produktów 2018

Mamy przyjemność przekazać w Wasze ręce nasz nowy katalog nawozów, bioregulatorów i adiuwantów, które są dedykowane do produkcji ogrodniczej i rolniczej. Wymienione rozwiązania zostały przetestowane na plantacjach doświadczalnych, a później na plantacjach produkcyjnych. Doświadczenia zebrane na polach praktyków dały nam odpowiedź na temat efektywności rozwiązań i doboru optymalnych dawek.

WIĘCEJ INFORMACJI

Zapraszamy na szkolenie - 23.01.2018 r.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się 23 stycznia 2018 r. w Domu Weselnym w Szczekarkówce, Szczekarków 25B, 24-313 Wilków.

WIĘCEJ INFORMACJI

Konferencja Jagodowa – 30 stycznia 2018 r.

Serdecznie zapraszamy na Konferencję Jagodową, która odbędzie się 30 stycznia 2018 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi 70A, 05-660 Warka.

WIĘCEJ INFORMACJI

III Konferencja Jagodowa PROCAM "Malinowy czas"

Serdecznie zapraszamy na III Konferencję Jagodową "Malinowy czas", która odbędzie się w poniedziałek, 15 stycznia 2018 r. w Domu Biesiadnym „CZERNIECÓWKA”, 24-204 Wojciechów Lubelski 151a.

WIĘCEJ INFORMACJI

Szkolenie Sadownicze pt.: "Nowe trendy w nawożeniu i ochronie upraw sadowniczych"

Serdecznie zapraszamy na Szkolenie Sadownicze pt.: "Nowe trendy w nawożeniu i ochronie upraw sadowniczych", które odbędzie się w dniu 09 stycznia 2018 roku w Białej Rawskiej, Sala u Pudziana, ul. Mickiewicza 19.

WIĘCEJ INFORMACJI

"Nowe trendy w nawożeniu i ochronie upraw sadowniczych" - VI Konferencja PROCAM

Serdecznie zapraszamy na VI Konferencję PROCAM pt.: "Nowe trendy w nawożeniu i ochronie upraw sadowniczych", która odbędzię się w dniu 08 stycznia 2018 r. na Zamku Kazimierzowskim w Sandomierzu.

WIĘCEJ INFORMACJI

AVALON nowa jakość w odżywianiu jabłoni

Z roku na rok przybywa produktów nawozowych, z których to niemal każdy obiecuje zwyżkę plonu. Z punktu widzenia sadownika powstaje dylemat, co do ich wartości, zwłaszcza, że niektóre produkty różnią się między sobą niemal wyłącznie z nazwy. Z tego względu PROCAM Polska zanim zaoferuje jakieś rozwiązanie, to wcześniej je testuje. Pierwszą i od razu udaną linią nawozów z oferty PROCAM stały się nawozy Pro Horti. W fertygacji z kolei coraz większe uznanie zdobywają nawozy Pro Ferti. W sezonie 2017 nacisk był kierowany na przetestowanie nawozów AVALON, dedykowanych głównie do najbardziej wymagających sadowników, których oczekiwania względem plonu to około 60 ton owoców z hektara.

WIĘCEJ INFORMACJI

Jesienne nawożenie i ochrona sadów w oparciu o produkty miedziowe

Od kilku lat obserwuje się powrót do łask produktów opartych na miedzi. Jest to pozytywne zjawisko, gdyż stosowanie tych środków ochrony roślin nie tylko korzystnie wpływa na zdrowotność roślin, lecz także stanowi ważny element strategii antyodpornościowej, wykorzystującej rotację fungicydów. Powrót produktów miedziowych nie odnosi się wszak tylko do chorób grzybowych, ma też zastosowanie w ochronie przed chorobami wywoływanymi przez wiele bakterii. Problemem jest oczywiście dostosowanie się do możliwości wykorzystywania zarejestrowanych środków ochrony roślin w odpowiednich okresach i na wszystkich uprawach.

WIĘCEJ INFORMACJI

Jesienna ochrona i nawożenie sadów i jagodników

Dbałość o uprawy sadownicze dotyczy także jesieni. Wszak kondycja zarówno zdrowotna, jak i właściwe odżywienie roślin decydują o ich przezimowaniu i potencjale produkcyjnym w kolejnym roku. Tak więc po zbiorach czeka nas kilka zabiegów, które będą procentowały w kolejnym sezonie.

WIĘCEJ INFORMACJI

Główne problemy ochrony i nawożenia w roku 2017 oraz zasady dalszego postępowania

Wprawdzie czas intensywnej ochrony wiosennej sadów za nami, ale i latem wymagają one ochrony zarówno przed sprawcami chorób (szczególnie tych, które mogą przyczynić się do strat podczas przechowywania owoców), jak i szkodnikami.

WIĘCEJ INFORMACJI

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) więcej informacji

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny informacji, za wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies, które niezbędne są do rozpoznawania użytkowników, zapamiętywania ustawień, przetrzymywania parametrów sesji, lepszego dopasowania Serwisu do użytkowników. Jeśli zapoznałeś się z tą informacją kliknij ZAMKNIJ

Zamknij