Zaproszenie do sadu wdrożeniowego - 23 sierpnia 2017 r.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie do sadu wdrożeniowego PROCAM.

WIĘCEJ INFORMACJI

Wpływ nawożenia przedzbiorczego na jakość plonu

Zdawać by się mogło, że najtrudniej jest wyprodukować odpowiednio duży i ładny owoc. Okazuje się jednak, że musi mieć on jeszcze odpowiednią jędrność, soczystość, smak i trwałość pozbiorczą. Za te cechy nie odpowiada tylko i wyłącznie odmiana. Możemy na nie również wpływać poprzez odpowiednie nawożenie. Za wzrost i smak owoców w dużej mierze odpowiada potas, za jędrność i trwałość przechowalniczą - wapń, a za kolor w dużej mierze - fosfor. Problem w tym, że składniki te nie zawsze mogą być z sobą łączone. Nawet, kiedy z punktu chemicznego mieszanina jest poprawna, to składniki te rywalizują między sobą w kwestii „zajęcia odpowiedniego miejsca” w roślinie. Dlatego konieczne jest zaplanowanie odpowiedniej strategii nawożenia w zależności od przebiegu warunków atmosferycznych i oczekiwanego plonu.

WIĘCEJ INFORMACJI

30-lecie Szkółki Drzew Owocowych ARNO oraz Seminarium Sadownicze

Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystości 30-lecia Szkółki Drzew Owocowych ARNO połączone z Seminarium Sadowniczym, która odbędzie się 19 sierpnia 2017 r. w Lisowie 4, 05-610 Goszczyn.

WIĘCEJ INFORMACJI

Poprawa kondycji i owocowania malin

Plantacje malin w bieżącym sezonie znowu stają się oczkiem w głowie wielu osób i organizacji. Mimo wstępnego trendu do planowanego obniżania cen skupu na te owoce w 2017 r., zainteresowanie ze strony zakładów przetwórczych znacznie wzrasta. Powody są dwa. Po pierwsze, należy spodziewać się wyraźnie niższych plonów z jednostki powierzchni. Po drugie, nawet przy urodzaju malin, należy założyć, że dostęp zakładów przetwórczych do pozostałych owoców także został – z powodów wiosennych przymrozków – w znacznym stopniu ograniczony.

 

WIĘCEJ INFORMACJI

Seminarium Sadownicze PROCAM 2017 – Złota

PROCAM Polska serdecznie zaprasza na Semninarium Sadownicze, które odbędzie się 21 lipca 2017 r. (piątek) w Gospodarswie Sadowniczyn Marzeny i Krzysztofa Rafalskich w Złotej 6.

 

 

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI

20 lipca 2017 r. – Warsztaty Sadownicze we Franopolu

Serdecznie zapraszamy na warsztaty sadownicze dnia 20.07.2017 r. o godzinie 14.00 do sadu wdrożeniowego firmy PROCAM u P. Jarosława Pyty zam. Franopol 9.

WIĘCEJ INFORMACJI

Kolejny punkt handlowy PROCAM Polska w Wilkowie już otwarty

Niespełna tydzień po oficjalnym otwarciu oddziału oraz sklepu ogrodniczego w Łęczeszycach (gmina Belsk Duży), firma PROCAM Polska Sp. z o.o. zaprosiła producentów na otwarcie punktu handlowego w Wilkowie.

WIĘCEJ INFORMACJI

Finał Loterii Plantpress – relacja

W niedzielę 25 czerwca w Łęczeszycach k. Belska Dużego odbył się finał "Jubileuszowej Loterii Plantpress". Organizatorem Loterii była firma Plantpress a partnerem loterii firma PROCAM.

WIĘCEJ INFORMACJI

Finał Loterii Plantpress - 25.06.2017 r.

25 czerwca o godzinie 14.00 w siedzibie PROCAM (Łęczeszyce 43 A) odbędzie się losowanie nagród w Jubileuszowej Loterii Plantpressu. Nagroda główna to ciągnik KUBOTA M7040N.

WIĘCEJ INFORMACJI

VI LETNIE POKAZY CZEREŚNIOWE – 9 lipca 2017 r.

Serdecznie zapraszamy na VI Letnie Pokazy Czereśniowe, które odbędą się 9 lipca 2017 r. w rejonie Białej Rawskiej. Partnerem spotkania jest firma PROCAM Polska.

WIĘCEJ INFORMACJI

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) więcej informacji

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny informacji, za wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies, które niezbędne są do rozpoznawania użytkowników, zapamiętywania ustawień, przetrzymywania parametrów sesji, lepszego dopasowania Serwisu do użytkowników. Jeśli zapoznałeś się z tą informacją kliknij ZAMKNIJ

Zamknij