Jubileuszowa LOTERIA Plantpress

Aby wziąć udział w loterii wystarczy kupić pakiet produktów firmy PROCAM biorących udział w loterii, wypełnić otrzymany kupon i wrzucić do urny. Loteria trwa od 1.11.2016 r. do 14.05.2017 r.

WIĘCEJ INFORMACJI

Nawożenie roślin w oparciu o analizę gleby – teoria a praktyka

Priorytetem w nawożeniu doglebowym jest dbałość o właściwe pH oraz o życie biologiczne. Oba czynniki w głównej mierze wpływają na dostępność składników pokarmowych.

WIĘCEJ INFORMACJI

Włoski kaptan już na polskim rynku

W ostatnich latach zaobserwowaliśmy duże zainteresowanie sadowników produktami opartymi na kaptanie pochodzącym z rynków zachodnich. Spotykamy się z opiniami mówiącymi o doskonałej rozpuszczalności i wysokiej skuteczności tych importowanych produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom na szych klientów firma PROCAM Polska wprowadza na rynek produkt, zarejestrowany na zasadzie handlu równoległego, pod nazwą RAPTAN-PRO 80 WG zawierający 80% kaptanu WDG powszechnego na rynku włoskim i użytkowanego przez tamtejszych sadowników.

WIĘCEJ INFORMACJI

Ogniwo integrowanej ochrony warzyw

Obecnie standardem w profesjonalnej, wielkotowarowej produkcji rolniczej (dotyczy to oczywiście także warzywniczej) jest uwzględnianie zasad integrowanej ochrony roślin. Pod pojęciem tym kryje się konieczność wykorzystania w tej dziedzinie rolnictwa wszystkich znanych konwencjonalnych i alternatywnych możliwości wyeliminowania agrofagów, tak by do niezbędnego minimum ograniczyć zużycie standardowych środków ochrony roślin.

WIĘCEJ INFORMACJI

Nowy sprzęt mikroskopowy w firmie PROCAM

Firma ProCam nieustannie stara się podnosić poziom współpracy ze swoimi klientami. Tym razem inwestycja dotyczyła rozwoju tzw. laboratorium, którym kieruje Krzysztof Gasparski. Zainwestowany sprzęt służyć będzie nie tylko podczas wizyt w gospodarstwach, ale także podczas grupowych spotkań terenowych. Dla sadowników, którzy zechcą indywidualnie przekonać się co dobrego lub złego znajduje się na ich liściach, firma ProCam przygotowała możliwość indywidualnego korzystania ze sprzętu, który zostanie dostarczony do punktów handlowych firmy ProCam.

WIĘCEJ INFORMACJI

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) więcej informacji

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny informacji, za wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies, które niezbędne są do rozpoznawania użytkowników, zapamiętywania ustawień, przetrzymywania parametrów sesji, lepszego dopasowania Serwisu do użytkowników. Jeśli zapoznałeś się z tą informacją kliknij ZAMKNIJ

Zamknij