Ogniwo integrowanej ochrony warzyw

Obecnie standardem w profesjonalnej, wielkotowarowej produkcji rolniczej (dotyczy to oczywiście także warzywniczej) jest uwzględnianie zasad integrowanej ochrony roślin. Pod pojęciem tym kryje się konieczność wykorzystania w tej dziedzinie rolnictwa wszystkich znanych konwencjonalnych i alternatywnych możliwości wyeliminowania agrofagów, tak by do niezbędnego minimum ograniczyć zużycie standardowych środków ochrony roślin.

WIĘCEJ INFORMACJI

Nowy sprzęt mikroskopowy w firmie PROCAM

Firma ProCam nieustannie stara się podnosić poziom współpracy ze swoimi klientami. Tym razem inwestycja dotyczyła rozwoju tzw. laboratorium, którym kieruje Krzysztof Gasparski. Zainwestowany sprzęt służyć będzie nie tylko podczas wizyt w gospodarstwach, ale także podczas grupowych spotkań terenowych. Dla sadowników, którzy zechcą indywidualnie przekonać się co dobrego lub złego znajduje się na ich liściach, firma ProCam przygotowała możliwość indywidualnego korzystania ze sprzętu, który zostanie dostarczony do punktów handlowych firmy ProCam.

WIĘCEJ INFORMACJI

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) więcej informacji

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny informacji, za wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies, które niezbędne są do rozpoznawania użytkowników, zapamiętywania ustawień, przetrzymywania parametrów sesji, lepszego dopasowania Serwisu do użytkowników. Jeśli zapoznałeś się z tą informacją kliknij ZAMKNIJ

Zamknij