Avalon Pestka

Avalon Pestka to kompozycja nawozowa, dedykowana dla drzew pestkowych – śliwy, wiśni, czereśni, moreli.

WIĘCEJ INFORMACJI

VI Seminarium Sadownicze PROCAM w gminie Jodłownik

Serdecznie zapraszamy na VI Seminarium Sadownicze PROCAM, które odbędzie się 14 marca 2019 r. w remizie OSP w Jodłowniku.

WIĘCEJ INFORMACJI

Horti Tech 2019 i Konferencja MTAS/FruitPRO

W hali wystawienniczej Targów Kielce tw dniach 13-14 lutego 2019 roku odbyła się impreza skierowana do branży sadowniczej i warzywniczej HORTI-TECH.
Podczas tej dwudniowej imprezy swoją ofertę zaprezentowała również nasz firma. Zapraszamy do fotorelacji z Targów.

WIĘCEJ INFORMACJI

AVALON PESTKA z nagrodą HORTI-TECH 2019

AVALON PESTKA seria nawozów dolistnych dedykowanych do sadów pestkowych zdobyła na Targach Technologii Sadowniczych i Warzywniczych HORTI-TECH 2019 uznanie w kategorii konkursowej: Nawozy, środki ochrony roślin, stymulatory wzrostu. Komisja konkursowa przyznała nam medal jako główną nagrodę w tej kategorii.

WIĘCEJ INFORMACJI

Fotorelacja z IV Konferencji Jagodowej PROCAM "Owocowy Czas"

W dniu 5 lutego 2019 r. w Domu Biesiadnym "CZERNIECÓWKA" w Wojciechowie Lubelskim odbyła się IV Konferencja Jagodowa PROCAM "OWOCOWY CZAS".

WIĘCEJ INFORMACJI

Zaproszenie na targi Horti-Tech i konferencję FruitPro

Serdecznie zapraszamy na targi Horti-Tech i konferencję FruitPro, która odbędzie się 13-14 lutego 2019 r. w ośrodku wystawienniczym TARGI KIELCE S.A.Zakładowa 1, 25-672 Kielce.

WIĘCEJ INFORMACJI

Zaproszenie na IV Konferencję Jagodową PROCAM „Owocowy Czas”

Serdecznie zapraszamy na IV Konferencję Jagodową PROCAM "Owocowy czas" która odbędzie się we wtorek 5 lutego 2019 r. w Domu Biesiadnym "CZERNIECÓWKA", 24-204 Wojciechów Lubelski 151a.

WIĘCEJ INFORMACJI

VERIMARK 200 SC

VERIMARC – to nowa substancja aktywna o nazwie CYAZYPYR działająca systemicznie – krąży z sokami w roślinie. Działanie jej polega na natychmiastowym zahamowaniu żerowania szkodników. Aby środek zadziałał na szkodnika wystarczy, że delikatnie nadgryzie roślinę lub się w nią wkłuje. Kluczowym aspektem przy stosowaniu VERIMARKU jest jego aplikacja na około 3 dni przed sadzeniem w dawce 15 ml/1000 roślin. Taki zabieg mogą precyzyjnie wykonać jedynie profesjonalne gospodarstwa produkujące rozsadę takie jak „KRASOŃ” czy „Mularski”. Nie da się tego zrobić z konewki.

WIĘCEJ INFORMACJI

Ochrona warzyw kapustnych

Poniższe zalecenia zostały opracowane podczas warsztatów „GRUPY WARZYWNICZEJ PROCAM” w Jastrzębiej Górze 14 listopada 2018r.
Wybór rozwiązań herbicydowych zależy od stanowiska. Aby zalecić odpowiednie rozwiązanie musimy wiedzieć jakie chwasty występowały na polu w latach ubiegłych oraz jaka uprawa poprzedzała obecne nasadzenia.

WIĘCEJ INFORMACJI

TECHNOLOGIA nawozów AVALON jeszcze raz udowodniła swoją jakość

Mimo ciężkiego roku dla polskiego sadownictwa, rok 2018 znowu pokazał silną stronę działania PROCAM.  Był to rok wprowadzenia w sadach jabłoniowych i gruszowych technologii nawożenia AVALON. Technologia ta opartej jest na serii zabiegów dolistnych dostosowanych dawką do poszczególnych faz rozwojowych roślin. Przewagą tej technologii nad innymi jest to, że sadownik nie musi się zastanawiać ile i czego wlać/wsypać do opryskiwacza, gdyż nawóz jest już kompletny na daną fazę rozwojową. Wielkość opakowań AVALON jest także dopasowana do areału i pozwala w większości przypadków na wsypanie całego worka do opryskiwacza, bez konieczności jego rozważania. Ponadto AVALON dla wygody stosowania, ma opracowane tabele mieszania ze środkami ochrony roślin, co pozwala na aplikację nawozu przy okazji wykonywania zabiegu ochroniarskiego.

WIĘCEJ INFORMACJI

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) więcej informacji

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny informacji, za wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies, które niezbędne są do rozpoznawania użytkowników, zapamiętywania ustawień, przetrzymywania parametrów sesji, lepszego dopasowania Serwisu do użytkowników. Jeśli zapoznałeś się z tą informacją kliknij ZAMKNIJ

Zamknij