Ochrona przed gorzką zgnilizną - Bellis 38 WG

Bellis to preparat grzybobójczy o działaniu systemicznym. Stosuje się go zapobiegawczo i interwencyjnie w ochronie gruszy i jabłoni przed gorzką zgnilizną.

ZOBACZ FILM

Rekordowe plony z NHCaDELTA

NHCaDELTA to nawóz dolistny dostarczający roślinom NH2 w formie ustabilizowanej. Powoduje więcej reprodukcyjnego wzrostu, mniej wegetatywnego (zmarnowanego), a dodatkowo wpływa na lepsze ukorzenienie rośliny oraz mnie mniej negatywny wpływ na środowisko, ponieważ pozwala na ograniczenie doglebowej dawki N o ponad 25%.

ZOBACZ FILM

Identyczne czy różne? - insektycydy Coragen i Steward

Insektycyd Steward jest preparatem starszej generacji, który działa na układ nerwowy zwalczanych insektów. Coragen natomiast jest produktem nowszej generacji, który powoduje paraliż mięśniowy m.in. owocówki jabłkóweczki czy zwójkówki liściowej.

ZOBACZ FILM

Przędziorki już nie straszne na jabłoni - Zoom 110 SC

Zoom 110 SC jest preparatem przędziorkobójczym w uprawie jabłoni o działaniu kontaktowym. Na roślinie działa powierzchniowo. Do stosowania przy użyciu opryskiwaczy sadowniczych.

ZOBACZ FILM

Jabłoniowy regulator wzrostu - MaxCel

Preparat MaxCel stosuje się w uprawie jabłoni, żeby przerzedzić zawiązki, zwiększyć wielkość owoców i zapobiegać wystąpieniu przemiennego kwitnienia jabłoni.

ZOBACZ FILM

Insektycydy w ochronie grusz - Sivanto Prime i Movento

Mszyce, mączlik, miodówka, owocnica nie będą stwarzały już problemu w sadach gruszowych

ZOBACZ FILM

Przeciwdziałanie warunkom stresowym w uprawach - imPROver+

imPROver+ jest stymulatorem wzrostu opracowanym przez polską firmę BIO-GEN. Ten biostymulator został poddany bardzo rygorystycznym testom, których wyniki pokazały, że po zastosowaniu imPROver+, wysokość plonowania wzrosła od 10 do 85% - w zależności od rodzaju rośliny uprawnej.

ZOBACZ FILM

Uniwersalny insektycyd? - Reldan 225 EC

Przed kwitnieniem jabłoni bardzo dobre efekty daje zastosowanie produktu Reldan 225 EC, który zwalcza szkodniki zimujące lub pojawiających się na początku wiosny. Reldan jest bardzo uniwersalny, ponieważ zwalcza wszystkie stadia rozwojowe szkodnika poprzez działanie gazowe, żołądkowe i kontaktowe.

ZOBACZ FILM

Skuteczny i bezpieczny fungicyd w sadach - Orthocide

Orthocide WDG to środek grzybobójczy, którego substancją czynną jest, dobrze znany sadownikom, kaptan.

ZOBACZ FILM

Co na mączniaka i parcha? - Sercadis

Skuteczne rozwiązanie na mączniaka prawdziwego i parcha w uprawach jabłoni i gruszy.

ZOBACZ FILM

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) więcej informacji

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny informacji, za wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies, które niezbędne są do rozpoznawania użytkowników, zapamiętywania ustawień, przetrzymywania parametrów sesji, lepszego dopasowania Serwisu do użytkowników. Jeśli zapoznałeś się z tą informacją kliknij ZAMKNIJ

Zamknij